Niedługo po złamaniu nogi byłam w stanie powrócić do formy

W czasie zjazdu na rowerze przewróciłam się a w następstwie uszkodziłam kość. Siedziałam w przychodni, gdy doktorzy nałożyli mi gipsowy opatrunek. Musiałam łazić z kulami przez dwóch miesięcy, ponieważ uraz okazał się niebezpieczny. W końcu po wyjęciu gipsowego odlewu dalej posiadałam kłopoty z prawidłowym chodzeniem.

Postanowiłam przychodzić na kuracje i tam zalecono mej osobie abym kupiła stabilizator kolana. Dowiedziałam się, iż takowy artykuł występuje w sklepie medycznym. Żyję w małej wsi w województwie małopolskim, tym samym wyszukiwałam dogodnego zakładu z oprzyrządowaniem medycznym w tej granicach. Bowiem potrzebowałam we własnej osobie nałożyć stabilizator oraz dobrać najdogodniejszy do własnych potrzeb artykuł. W wyszukiwarce wypisałam frazę sklep medyczny Kraków i w następnej kolejności natrafiłam na witrynę Zdrow-med z propozycją na www http://www.zdrow-med.pl/oferta/ oferta sklepu zdrowie. Zaplanowałam pooglądać, jaką przedstawiają ofertę wyrobów rehabilitacyjnych oraz czy zakupię w tym zakładzie też to czego ja sama pragnę. Szeroki sort artykułów uwidocznił mi, że zdołam dojechać do celu żeby sprawić sobie stabilizator do własnej kończyny.

Przeróżny asortyment sprzętów w sklepie Zdrowie

Kiedy przybyłam do sklepu Zdrowie zostałam obsłużona nader fachowo. Niemal natychmiast zaproszono mnie do pokoju, w którym leżały przygotowane ortezy. Ważne miało być aby zaadaptować w najlepszy sposób dany wyrób. Najważniejsze że powinien prawidłowo przylegać do kończyny i prócz tego właściwie człon kończyny unieruchamiać. Wykonano wobec tego skrótowe oznaczenia a następnie dostosowano nadający się sprzęt. Byłam w stanie również porozmawiać z terapeutą na miejscu, a on dał mi rady, jakim sposobem ćwiczyć by szybko zminimalizować niedogodność. Sprawunek kosztował niewiele, a ja sama miałam pewność, iż będę mogła niedługo ponownie bezboleśnie spacerować.

Zaraz po kilku dniach niewygoda ustała

Kiedy włożyłam ortezę błyskawicznie chodziłam sprawniej. Lewa kończyna była stabilna skutkiem tego dawałam radę bez obaw poruszać się. Dodatkowo przychodziłam na kurację, a ona również sporo mojej nodze wspomogła. Po 4 miesiących nie odczuwałam obciążenia przy spacerowaniu prócz tego byłam w stanie na własną rękę się poruszać. Jestem niezmiernie radosna ze swego nabytku i rekomenduję sklep medyczny Zdrowie. Jeżeli nie zakupiłabym ortezy niechybnie w dalszym ciągu posiadałabym kłopoty z poruszaniem się. Obecnie zdołam bezproblemowo śmigać, jeździć na nartach jak gdybym urazu wcale nie doznała.