Czy pobyt w bieszczadach są właściwym pomysłem?

Nasze polskie Bieszczady są pasmem górskim , których najwyższym masywem Tarnicą zlokalizowane na tle Karpat na wschodzie. Może nie są to wielkie góry, gdyż położone są w makroregionie Lesiste Beskidy innymi słowy tej niższej części Beskidów Wschodnich. Niemniej odwiedzający góry są oczarowani z powodu ich piękna i pofałdowaniem regionu, jakie zapoczątkowane zostało w mezozoiku. Wyróżniają się niezwykłym rozkładem cieków wodnych oraz przewagą kontynentalnego klimatu. Będą kapitalnym miejscem do odpoczynku oraz na wakacje z dziećmi w górach. Biorąc po uwagę niedużą ilość wizytujących porównując do bardziej popularnych górzystych obszarów naszego kraju, bytując w Karpatach Wschodnich można się swobodnie odstresować wybierając się na wczasy w górach.

Ferie w Bieszczadach w Dolinie Sanu

Najpiękniejszym regionem gór w Bieszczadach jest Park Krajobrazowy Doliny Sanu. Leży w okolicy Dubiecka. Mając na uwadze magię obszaru Karpat Wschodnich, wakacje na tle gór w Dolinie Sanu są najczęściej planowaną formą odpoczynku. Rodzinki nocować najlepiej położonym w tym regionie OW kolonie dla dzieci w górach Zielona Polana. proponuje ciszę oraz rozluźnienie oraz liczne zabawy, wprost nadające się na wczasy wraz z pociechami w górach. Zielona Polana proponuje chatki z drewna w pełni wyposażone, kwatery prywatne a także pole namiotowe i również camping położone w Dolinie San. Warto tu relaksować się na łonie przyrody i swojsko pobyć w górach. W okolicy ośrodka jest sporo interesujących terenów do zwiedzania, co dodatkowo ulepszy urlop w Karpatach Wschodnich.

Najfajniejsze kolonie dla dzieci

Rodzice, jacy chcieliby wysłać swoje dzieci na kolonie w Bieszczadach,także mogą wybrać propozycje ośrodka wypoczynkowego wczasy w górach Zielona Polana. Przede wszystkim koszty nie są wysokie natomiast wykwalifikowany personel zajmie się młodzieżą w czasie ich przebywania w ośrodku. Kolonie dla dzieci w górach są oferowane w Zielonej Polanie od wielu lat. Kierownicy ośrodka wypoczynkowego zapewniają dzieciakom mnóstwo rozrywek. Będzie można pójść na kąpielisko skorzystać z boisk do gry zespołowej, placu zabaw, sali gimnastycznej lub roweru. Dodatkowo oferowane są spływy kajakiem, wyprawy za granicę tudzież wojaże do niezwykłych regionów mieszczących się na terenie Bieszczadów. Nasze pociechy na pewno będą ucieszone z przebywania na kolonii w OW Zielona Polana.

Dorośli natomiast będą mogli bezstresowo wyglądać swoje pociechy. Kolonie w Bieszczadach w Zielonej Polanie dostarczą wspaniałych retrospekcji i nowych znajomość na długie lata.